האנטיביוטיקה הטבעית

פוסטביוטיקה היא תרכובות ביו-אקטיביות המיוצרות כאשר חיידקים פרוביוטיים צורכים סיבים פרה-ביוטיים במעי הגס. פוסטביוטיקה קשורה למספר יתרונות בריאותיים של האדם. פוסטביוטיקה יכולה לחזק את מערכת החיסון למנוע החמרה במחלות עיכול  כמו קוליטיס וקרוהן. פוסטביוטיקה עשויה לדכא אותות רעב, מה שעלול לתרום לירידה במשקל.

בעיקרון הדבר החשוב והנכון הוא, להאכיל את המיקרוביום במה שהם רוצים לאכול, כלומר פרה-ביוטיקה. והחיידקים הטובים, בתורם, ייצרו פוסטביוטיקה, אבל, אנחנו תמיד מחפשים דרכים להתייעל ולעשות קיצורי דרך מועילים וכך הגענו בעצם לפיתוח של PLUS POSTBIOTICS.

כמות הפוסטביוטיקה בכמוסה אחת, מקבילה לכמות המיוצרת ע"י כמה טריליוני חיידקים פרוביוטיים (טריליון = 1000 ביליון!).

POSTBIOTICS  זוהי פורמולה המכילה את הפוסטביוטיקה עצמה כלומר את האנטיביוטיקה הספציפית שמחסלת את החיידקים הפתוגנים ובכמות עצומה שסוף סוף יש לה השפעה על חיזוק המערכת החיסון ומניעת התפתחות מחלות. כמות הפוסטביוטיקה בכמוסה אחת, מקבילה לכמות המיוצרת ע"י כמה טריליוני חיידקים פרוביוטיים.  כאן אין בעיית חיות או ספיגה, הכול נכנס…בנוסף, הכמוסה מכילה גם פרהביוטיקה. בכך אנחנו גם מאכילים את החברה הטובים וגם מחמשים את המעי בחומרים האנטיביוטיים שמונעים מהחיידקים הרעים להתיישב ולהתפתח.

ככול שנצרוך  POSTBIOTICS וככל שנקבל יותר סיבים פרה-ביוטיים בתזונה החברה הטובים למעיים יפעלו טוב יותר בחיזוק משמעותי של מערכת החיסון, נירמול המשקל ושיפור עד העלמות המחלות האוטואימוניות.

יש לנו את כל הסיבות שבעולם לצרוך  POSTBIOTICS.

על פי המחקרים, כמוסה אחת ביום במשך לפחות 6 חודשים משפרת את המיקרוביום כלומר מעלה את החיסוניות ומונעת תחלואה. זוהי פשוט מ ה פ כ ה!

עודף משקל – משקל משחק תפקיד חשוב באופן פעולת הגוף. עודף משקל יכול להוביל לבעיות בריאות רבות ולהחמיר את ההרגשה ואיכות החיים.

 

גנטיקה – הגנטיקה גורם משמעותי בבריאות הבסיסית אולם גורמים סביבתיים מביאים לשינויים ברצף ה RNA ונקראים אפי-גנטיקה.

דילוג לתוכן